Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Handgesigneerde litho van Corneille met als titel Overture sur L'Ete. De papiermaat van dit werk is 76 x 56 cm (afbeelding is 65 x 51 cm) en hij is nog nooit ingelijst geweest.Gemaakt op Somersetpapier en uit het jaar 1981. Serieoplage was 200 stuks. Deze litho is met potlood door Corneille gesigneerd en genummerd.