Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Prachtig werk met een chinees thema van Siet Zuyderland. Litho op geschept papier, netjes gemonteerd op zeer dik, wit papier/karton. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1982) en genummerd (I/X), en met rood atelierstempel (SZ).
Afmetingen: 70cm x 55cm (incl. montage blad), 65cm x 50cm (litho) Het betreft hier twee litho's (zie foto).
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Putten, Les Pays-Bas |