Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Origineel werk op aquarel papier van Peter Klashorst.
De afmetingen zijn 29,5x42 cm.
Gesigneerd en gedateerd.
Verso getiteld.
Omdat er van Klashorst veel vals werk in omloop is gaat hij tegenwoordig met elk werk op de foto. U kan als bewijs van echtheid deze foto downloaden.