Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karel Appel
"Faune nocturne"
litho
jaar: 1960
editie: 125 ex.
gesigneerd en gedateerd in potlood r.o., genummerd l.o.
formaat druk: 49/64 cm.
formaat papier: 56/76 cm.
zonder lijst
litho in zeer goede staat, witrand vertoont enige waterplekjes en een klein scheurtje rechts midden (alles onzichtbaar na inlijsting met passe partout).