Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Olieverf op canvas - gesigneerd en origineel - unica.
Afm. Totaal: 88 x 88 cm.......Doekmaat: 80 X 80 cm - Titel: "Yellow Geo "
In dit werk heeft de kunstenaar, met slechts drie kleuren, een perfect harmonisch geheel gemaakt dat de aandacht blijft trekken en dit op een manier die niet stoort.
Gelijst: Lijst in het atelier van de kunstenaar gemaakt en geplaatst een baklijst met dubbele rand - geeft een perfecte match, zie foto's
Stroming: Expressief - Abstract
Techniek: Olieverf op canvas.
R.o +Verso gesigneerd.
Conditie en authenticiteit gegarandeerd.