Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Folly Miedema uit 1980
Afmeting blad 25 x 17 cm
Maat lijst 50,5 x 40,5 cm
Getiteld: "aan het stand" op voor- en achterzijde.
Gesigneerd op voor- en achterzijde
Het werk is in goede staat.
Ingelijst zonder glas, passe partout is beschadigd.
Het werk is afkomstig uit de voormalige BKR regeling en is daar ook geregistreerd.
Op afspraak onder kantoortijden ophalen in Enschede of verpakking- en verzendkosten a E 9,00 voor koper (binnen Nederland).