Remi De Pillecijn - Mon garçon ouvrier
Corneille - 1998 - Une belle journée de l'été - Beau cadre !
Ottomaanse Rijk - Grande cruche d'eau turque unique faite à la main 18 c
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige Zeefdruk op dun Japans papier van Ed (William Anton) Dukkers (1923-1996). Rechtsonder signatuur.
Afmeting: 20,1x20,0cm. Werk is in een uitmuntende staat!! Nooit ingelijst geweest.
Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gewaarborgd door aanbieder.
Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending.