Remi De Pillecijn - Mon garçon ouvrier
Corneille - 1998 - Une belle journée de l'été - Beau cadre !
Ottomaanse Rijk - Grande cruche d'eau turque unique faite à la main 18 c
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Clemens Briels is momenteel een van de toonaangevende Nederlandse kunstenaars met vele exposities wereldwijd.
Zijn werk wordt gekenmerkt door typische herkenbare vormen en kleurgebruik, deels geinspireerd op Zuid Amerikaanse culturen.
Dit gave beeldje is aan de beide kanten verschillend.
De titel is " La Señora Passionada " de hoogte is 17 cm.
Het materiaal waarvan het is gemaakt is acryl kunsthars.
De sculptuur is gaaf en gesigneerd door de kunstenaar.
Wordt aangetekend en in originele doos verzonden.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Drouwenermond, Les Pays-Bas |