Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Originele zeefdruk uit 1987 op dik zilverkarton, Andy Warhol (1928-1987). Genummerd 217/500. Er bestaat maar één exemplaar met deze nummering. Betreft hier dus geen nadruk of commerciele uitgave. Dat is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder. Is gemaakt in opdracht/ met toestemming van Warhol tijdens het laatste jaar van zijn leven.
Provenance: Galerie Ronny van de Velde & Co
Afmeting: 22,6x23,0cm. In zeer goede staat.
Veiling loopt af op woensdagavond 17 juni.
Kunstwerk wordt met grote zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Ophalen is ook mogelijk (en kosteloos).