Remi De Pillecijn - Mon garçon ouvrier
Corneille - 1998 - Une belle journée de l'été - Beau cadre !
Ottomaanse Rijk - Grande cruche d'eau turque unique faite à la main 18 c
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Peter Diem
Titel: Designers Cow Yellow
EA exemplaar oplage 150 stuks handgesigneerd
in perfecte staat nooit ingelijst geweest
Afmeting 76x56 cm
in bezit van echtheidscertificaat
verzending in koker 12.50 in ned 16.50 in belgie