Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Pastel/Craies |
Dimensions | 27 x 17 cm (h x l) |
incl. cadre | 42 x 30 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een pasteltekening van een ons onbekende kunstenaar.
-Gesigneerd rechtsonder (onduidelijk). Helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.
-Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
-Jaartal: Onbekend.
-Afmeting: Lijst, 42 x 30 cm. Beeld, 27 x 17 cm.
-Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: Het werk heeft slijtplekjes en het passe-partout is ernstig ‘vergeeld’.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||
État | Raisonnable | ||
Het werk heeft slijtplekjes en het passe-partout is ernstig ‘vergeeld’. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amsterdam, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Garantie | |||