Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (Série Témoignages d'Identité)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1964 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Style | Surréaliste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 184 x 125 cm (h x l) |
incl. cadre | 185 x 126 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Waanzinnig (groot), typerend werk van de genaturaliseerde Franse kunstenaar Hugh Weiss (Philadelphia 1925 - Parijs 2007). Olieverf op board, linksonder gesigneerd en gedateerd (’64), in verso getiteld en nogmaals gesigneerd, in simpele houten lijst. In goede staat, wat kleine beschadigingen hier en daar, maar die zijn door de manier van schilderen en het visuele geweld totaal niet storend. Een gedeelte van de lijst linksonder mist (zie foto signatuur).
Het werk is een aantal keren tentoongesteld in Galerie Delta in Rotterdam. De eerste keer was tijdens een tentoonstelling in 1965 die als thema “The airborne dream” had. Andere kunstenaars die toen werk tentoonstelden waren o.a. Kees van Bohemen, Constant, Serge Vandercam en Woody van Amen. Zie bijgevoegde foto’s van de tentoonstellingscatalogus, dit werk van Hugh Weiss is daarin ook opgenomen.
Weiss heeft midden jaren 60 meerdere werken gemaakt met dit thema (piloot, dubbeldekker, fantasielandschap), een aantal daarvan zijn in mijn bezit en kunnen eventueel bij mij thuis bekeken worden.
Afmetingen: 185cm x 126cm (incl. lijst), 184cm x 125cm (board)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België).
État | |
État | Bon |
Wat kleine beschadigingen hier en daar, maar die zijn door de manier van schilderen en het visuele geweld totaal niet storend | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas |
service-de-transport | Si vous ne parvenez pas à récupérer une œuvre vous-même, vous pouvez faire appel à un service de messagerie pour récupérer l'œuvre. Cliquez ici pour plus d'informations sur son fonctionnement et consultez les tarifs. |