5. Klassieke Kunst Special > 200 euro

Klassieke Kunst Special > 200 euro

In deze Special treft u bloemstillevens, landschappen, interieurs en stadsgezichten en andere klassieke thema's binnen de kunstgeschiedenis. De werken in deze Special zijn vervaardigd voor 1950. Naast schilderijen is het ook mogelijk om klassieke beelden, tekeningen of andere werken vervaardigd voor 1950 aan te bieden, mits deze eem minimale waarde hebben van 200 euro.

Zelf een klassiek kunstwerk plaatsen in deze Special?
Voor alle items in deze Special geldt een minimaal openingsbod (en veilingwaarde) van 200 euro. Alleen werk dat gedateerd is voor 1950 kan worden aangeboden.

Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool kopen? Bied vanaf 250!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
TechniekHoutskool
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Evert Moll - Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 600
Bied mee Bied mee
Arie-Kees van Noort - Strandgezicht (Haagse School) kopen? Bied vanaf 600!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Strandgezicht (Haagse School)
TechniekOlieverf
Afmetingen35.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 600
Bied mee Bied mee
Willem G.F. Jansen - Olieverf op doek, Hooischuit aan kade - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Olieverf op doek, Hooischuit aan kade - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen48 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Alice Frey - de "enige" leerlinge van James Ensor - landschap met figuren kopen? Bied vanaf 600!
Alice Frey (1895-1981) Belgisch de "enige" leerlinge van James Ensor - landschap met figuren
TechniekAquarel
Afmetingen28.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 600
Bied mee Bied mee
Alexander van Noort - Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Olieverf op doek, Sluis IJmuiden met rode vuurtoren - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen44.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Anthonie Pieter Schotel - Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen60 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 750
Bied mee Bied mee
Jan Bevort - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen80.5 x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels kopen? Bied vanaf 250!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Jan van Anrooy - Haven Gezicht ( Zeeland ? ) kopen? Bied vanaf 195!
Jan van Anrooy (1901-1988) Nederlands Haven Gezicht ( Zeeland ? )
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen58 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 195
Bied mee Bied mee
Frederik George Lodewijk du Mee - Bloemstuk stilleven kopen? Bied vanaf 220!
Frederik George Lodewijk du Mee (1879-1957) Nederlands Bloemstuk stilleven
TechniekTempera
Afmetingen88 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 220
Bied mee Bied mee
Anthonie Pieter Schotel - Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat. kopen? Bied vanaf 1250!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat.
TechniekOlieverf
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 1.250
Bied mee Bied mee
Maria Sybilla Merian - Nr. XXX “Saule a feuille large” kopen? Bied vanaf 200!
Maria Sybilla Merian (1647-1717) Duits Nr. XXX “Saule a feuille large”
TechniekGravure
Afmetingen19.2 x 16.4 cm (h x b)
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Ewoud de Kat - Straatje in Zeeland kopen? Bied vanaf 225!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Straatje in Zeeland
TechniekOlieverf
Afmetingen25 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Openingsbod
€ 225
Bied mee Bied mee
Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI “Saule rouge fleuri” kopen? Bied vanaf 200!
Maria Sybilla Merian (1647-1717) Duits Nr. XCVI “Saule rouge fleuri”
TechniekGravure
Afmetingen18.9 x 14.7 cm (h x b)
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!
Gustave De Smet (1877-1943) Belgisch Het goede huis
TechniekLitho
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Caspar Commelin - Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien kopen? Bied vanaf 275!
Caspar Commelin (1668-1731) Nederlands Amsterdam aan de Waterkant van ‘t Y te Sien
TechniekGravure
Afmetingen47.8 x 77.7 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 275
Bied mee Bied mee
Jan Goeting - Kerke van Auvers Zuit Frankrijk kopen? Bied vanaf 225!
Jan Goeting (1918-1984) Nederlands Kerke van Auvers Zuit Frankrijk
TechniekOlieverf
Afmetingen68 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 225
1 bieding
Bied mee Bied mee
Gerard Hordijk - studie van een man kopen? Bied vanaf 300!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van een man
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Willem Wagenaar - Athena versus Medusa kopen? Bied vanaf 195!
Willem Wagenaar (1907-1997) Nederlands Athena versus Medusa
TechniekPotlood
Afmetingen29.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Bied mee Bied mee
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart kopen? Bied vanaf 825!
Willem Weissenbruch (1864-1941) Nederlands Hollands landschap met molen en vaart
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 825
Bied mee Bied mee
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier kopen? Bied vanaf 249!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Zeezicht met figuur op pier
TechniekOlieverf
Afmetingen24 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 249
Bied mee Bied mee
Fedor van Kregten - 2 koetjes aan de waterkant kopen? Bied vanaf 595!
Fedor van Kregten (1871-1937) Nederlands 2 koetjes aan de waterkant
TechniekOlieverf
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 595
Bied mee Bied mee
Auke de Vries - 'Dal bij Dambon' in Noorwegen kopen? Bied vanaf 200!
Auke de Vries (1937) Nederlands 'Dal bij Dambon' in Noorwegen
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Theodoor Schaepkens - Romantisch landschap kopen? Bied vanaf 215!
Theodoor Schaepkens (1810-1883) Nederlands Romantisch landschap
TechniekOlieverf
Afmetingen43 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 215
Bied mee Bied mee
Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Willem Boon (1902-1986) Nederlands Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst
TechniekOlieverf
Afmetingen66.5 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Piet van Wijngaerdt - Bloemstilleven met rode Rozen kopen? Bied vanaf 395!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Bloemstilleven met rode Rozen
TechniekOlieverf
Afmetingen75 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 395
Bied mee Bied mee
Len Landzaat - Curacao's stilleven kopen? Bied vanaf 350!
Len Landzaat (1917-2006) Nederlands Curacao's stilleven
TechniekOlieverf
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Gerard Hordijk - studie van vrouwen kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands studie van vrouwen
TechniekAquarel
Afmetingen22.5 x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Bied mee Bied mee
Johannes Moesman - Treintjes: Twee x aquarel/potlood kopen? Bied vanaf 200!
Johannes Moesman (1859-1937) Nederlands Treintjes: Twee x aquarel/potlood
TechniekGemengde Techniek
Afmetingen6.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Cornelis Bavelaar - Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst kopen? Bied vanaf 750!
Cornelis Bavelaar (1777-1831) Nederlands Bavelaar Diorama Kijkkast 19e Eeuw Volkskunst
TechniekHout
Afmetingen28 x 35 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdHandgesigneerd
Openingsbod
€ 750
Bied mee Bied mee
Willem Wagenaar - Surrealisme kopen? Bied vanaf 200!
Willem Wagenaar (1907-1997) Nederlands Surrealisme
TechniekPotlood
Afmetingen19 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPapier
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Bied mee Bied mee
Cees Kortlang - portret van een jonge vrouw kopen? Bied vanaf 195!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands portret van een jonge vrouw
TechniekOlieverf
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Bied mee Bied mee
Jan Wingen - Zomer aan den plas III kopen? Bied vanaf 200!
Jan Wingen (1874-1956) Nederlands Zomer aan den plas III
TechniekOlieverf
Afmetingen103 x 122.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee